آتلیه عکاسی کودک ماناد

ما در آتلیه عکاسی کودک ماناد از سال 1387 تا کنون  با همکاری عکاسان با تجربه خانم و آقا و تجهیزات عکاسی مدرن ، در محیطی آرام و صمیمی افتخار داریم لحظات زیبا و دوست داشتنی کودک شما را عکاسی کنیم ،کارکنان آتلیه ماناد با اطلاع و آگاهی از شرح وظایف خود و اصول اخلاق حرفه ای ، متعهد هستند در جهت جلب رضایت شما،  بردبار و کوشا باشند .

همچنین بهره مندی از عکاسان حرفه ای(مدرس هنر عکاسی و نورپردازی) در  آتلیه عکاسی کودک ماناد از جمله ویژه گی های این مجموعه می باشد. استفاده از دکورهای ساده و در عین حال متنوع و جذاب ، برخوردهای صمیمی و صبورانه با کودکان در هنگام عکاسی از آنها ، طراحی اختصاصی عکس و آلبوم ژرنال کودکان ، تجهیزات مدرن، امکانات پیشرفته عکاسی و قیمتهای منصفانه ، همواره سرلوحه خط مشی مدیریت و کارکنان این آتلیه تخصصی کودک در کرج بوده است .

آتلیه عکس کودک در کرج   آتلیه عکاسی کودک در کرج  آتلیه کودک در کرج   آتلیه تخصصی کودک در کرج  آتلیه تخصصی نوزاد در کرج   آتلیه تخصصی بارداری در کرج  عکاسی کودک در کرج  آتلیه ماناد    بهترین آتلیه عکس کودک در کرج   بهترین عکاسی کودک در کرج    بهترین آتلیه کودک کرج   آتلیه کودک   عکاسی نوزاد در کرج   عکاسی بارداری در کرج   عکاسی کودک

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آتلیه عکاسی ماناد می باشد