گروه خبري : مقالات
تاريخ انتشار : 1394/10/24 - 13:29 كد :5
عکاسی کودک در کرج
کودکان محبوب ترین سوژه برای عکاسی اند

عکاسی کودک در کرج

کودکان محبوب ترین سوژه برای عکاسی اند و اندک سوژه هایی وجود دارند که چنین قدرتی داشته باشند.همچنین  بخش بزرگی از هنر عکاسی در شاخه عکاسی پرتره قراردارد که عکاسان زیادی را بخود جذب کرده است اتلیه عکاسی کودک  گرایشی از عکاسی پرتره است که بصورت کاملا تخصصی به عکاسی از کودکان در فضای استودیو متمرکز است . این شاخه از عکاسی علاوه بر تخصص و تجهیزات عکاسی ، به عشق و علاقه به کودکان نیاز دارد چون عکاسی از کودک در کنار شیرین بودنش کمی چالش برانگیز است ، کودکان باژست دادن عکاس از خود واکنشهای متفاوتی نشان می دهند و عکاس همیشه باید منتظر فرصت و ثبت یک لحظه طلایی از کودک باشد. یک آتلیه عکس کودک نیازمند دکور های عکاسی متفاوتی با استودیو عکاسی عروس داماد و یا سایر شاخه های عکاسی است. استفاده از رنگهای شاد در استو دیو کودک ، تهویه مطبوع از نظر دمای هوای آتلیه در فصول مختلف سال از موارد ضروری در این مکانها می باشد

از ویژه گی های پر اهمیت یک آتلیه عکاسی کودک تنوع و زیبایی تم ها و دکورهای عکاسی از کودک است زیرا در سایر شاخه های عکاسی در آتلیه علاوه بر دکورهای عکاسی ،پز و فیکورهای مدل عکس ، پلانهای حرفه ای نورپردازی از مدل نقش بسزایی در کیفیت عکسها دارد . اما در عکاسی از کودک در آتلیه محدودیت های زیادی در پلانهای نورپردازی ، ژست و فیگور کودک وجود دارد لذا در این میان نقش تم و دکورهای آتلیه کودک مهمتر می شود.

در کنار تم های عکاسی کودکانه ، خلاقیت عکاس را فراموش نکنید، خلاقیت مهمترین عنصر هنر عکاسی است . نگاه خلاق و هنرمندانه عکاس در کادر دوربین ، استفاده از نورپردازی های صحیح ، زیبا شناسی در صحنه آرایی دکورهای آتلیه  و از همه مهمتر صاحب سبک بودن در عکاسی از کودک ، از جمله ویژه گی های باارزش و گرانبها ی یک آتلیه عکاسی  کودک می باشد .

منبع خبر : آتلیه تخصصی کودک ماناد
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آتلیه عکاسی ماناد می باشد