گروه خبري : مقالات
تاريخ انتشار : 1394/10/28 - 16:49 كد :8
آتلیه تخصصی کودک در کرج
آتلیه تخصصی کودکان نیازمند یک استودیو مخصوص کودک با امکانات و تجهیزات

آتلیه تخصصی کودک در کرج

 

آتلیه تخصصی کودکان نیازمند یک استودیو مخصوص کودک  با امکانات و تجهیزات نورپردازی همراه با دکورهای عکاسی  تخصصی کودک می باشد در این مکانها همه چیز برای عکاسی از کودک در آتلیه  طراحی شده است. آتلیه تخصصی کودک و نوزاد ماناد در کرج ، با امکانات پیشرفته و عکاسان حرفه ای بعنوان آتلیه عکاسی تخصصی کودک و نوزاد در کرج آماده خدمات رسانی به شما خانوادهای محترم می باشد. 

آتلیه عکاسی کودک در کرج

در این مطلب قصد معرفی ویژه گی ها و امکاناتی که عموما در آتلیه های تخصصی کودک رایج است را داریم

آتلیه یا اتاق عکسبرداری :  برای اینکه شما بتوانید با آرامش بیشتری پروسه عکاسی از کودکتان را طی کنید بهتر است اتاق عکسبرداری (آتلیه ) یک فضای اختصاصی با درب ورودی مستقل و سیستم تهویه مطبوع باشد زیرا حتمال اینکه نوزادان یا کودکان زیر یک سال در طی عکاسی به شیر، استراحت و خواب احتیاج داشته باشد زیاد است در این صورت شما از این بابت نگرانی ندارید و با توقف موقتی کار عکاسی می توانید به تغذیه و استراحت فرزند خود بپردازید .

دوربین : در این مورد توضیحات زیادی برای گفتن هست یک عکاس حرفه ای بدون داشتن لنز و دوربین حرفه ای وسایر امکانات عکسبرداری قطعا نمی تواند نیاز شما را پاسخ دهد . فاکتورهای کیفیت بالای عکس در خروجی کار یک آتلیه عکاسی کودک بسیار موثر است بنابراین داشتن دوربین پیشرفته و تجهیزات وابسته در اولیت قراردارد .لازم به ذکر است آتلیه عکس کودک ماناد برای عکاسی از کودکان از دوربین قدرتمندکانن فایو دی اس با وضوح بسیار بالا بهره مند است .

عکاسی کودک در کرج

بگراند یا پس زمینه :  پرهیز از فون های دیجیتال (پس زمینه های مصنوعی که توسط نرم افزار پشت سوژه عکاسی قرار داده می شود) اولین قدم برای ورود به دنیای حرفه ای عکاسی از کودک است . هرگز اجازه ندهید برای عکاسی از فرزندتان از پس زمینه های مصنوعی و مجازی استفاده شود این کار نتها جذابیتی ندارد بلکه ارزش هنری و فنی عکس را کاملا ازیر سوال می برد . استفاده از فون های رنگی و دکورهای واقعی از ملزومات یک آتلیه تخصصی عکاسی کودک است .

تمامی دکورهای عکاسی آتلیه ماناد طبق نمونه های موجود در گالری سایت حقیقی است و شما می توانید هر یک از انها را به انتخاب خود برای پس زمینه و دکور عکاسی فرزند تان انتخاب کنید .

فلاش ها وتجهیزات  نورپردازی استودیو فلشهای عکاسی هرگز برای کودکان و نوزادان در آتلیه زیان ندارد و تجهیزات نورپردازی آتلیه کودک هیچ آسیبی به چشم نوزادان و کودکان نمی رساند. اما استفاده از سافت  باکس ها و دیفیوزر ها در خروجی فلش های آتلیه عکس کودک باعث نرم شدن پرتو های نور شده و چشم کودک به وسیله ی نور های زیاد و سخت ،خیره و بد حالت نمی شود و برای راحتی کودکان استفاده از نور های غیر مستقیم و نورهای سافت لایت مناسبتر است . همچنین تعداد این نور ها و مدیوم های کنترل و تابش آنها در عکاسی حرفه ای پرتره بسیار اهمیت دارد.

دکور ها : دکور های آتلیه عکس کودک شامل بسیاری از وسایل می شود بدیهی است در عکاسی از کودک به دلیل فقدان پز و فیگور سوژه عکس ،نقش دکور پر رنگ تر از سایر ژانر های عکاسی پرتره در آتلیه می شود .

انتخاب این دکور ها باید بسیار هوشمندانه و با نهایت سلیقه انجام شود به شکلی که علاوه بر زیبایی هرگز نقش دکور در عکس کودک پر رنگ تر از خود کودک نشود .در این سبک از عکاسی به نوعی شخصیت سوژه ی عکاسی با دکور های موجود در عکس گره خورده و این وسایل می توانند فضای عکس را تحت تأثیر خود تغییر دهند بنابراین پس از این مقدمه کوتاه از شما دعوت میکنیم قبل از انتخاب آتلیه عکاسی کودک در کرج نمونه عکس ها و دکور های آتلیه را به دقت بررسی کنید . 

منبع خبر : آتلیه تخصصی کودک ماناد
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آتلیه عکاسی ماناد می باشد